تصویر ثابت

موسسه علمی گام برتر همشاگردی - اطلاعیه سازمان سنجش آموزش كشور درباره مرحله تكمیل ظرفیت پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان آزمون سراسری سال ۱۳۹۸

مشاوره تحصیلی ، روانشناسی ، هیپنوتیزم و ...

تلفن گویای مركز : 02128421398 * 02128421399 * 09128588682

مشاهده مطالب

تصاویر برگزیده

عکس نوشته ها

درباره سایت

سامانه صدای داوطلب :
۰۲۱-۲۸۴۲۱۳۹۸
شماره تماس :
۰۹۱۲۸۵۸۸۶۸۲
۰۹۱۶۳۶۶۵۵۶۱
۰۹۳۹۴۰۸۵۸۰۰
سامانه پیام کوتاه :
۳۰۰۰۹۹۰۰۶۶۹۵۲۱

سایت اصلی موسسه گام برتر همشاگردی :
www.sanjeshy.org

بایگانی

نویسندگان

تصاویر برگزیده

شبکه های اجتماعی

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش كشور درباره مرحله تكمیل ظرفیت پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان آزمون سراسری سال ۱۳۹۸

مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش كشور درباره مرحله تكمیل ظرفیت پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان آزمون سراسری سال ۱۳۹۸
بدین‌وسیله به اطلاع كلیه داوطلبان واجد شرایط علاقه‌مند به تحصیل در رشته‌های تحصیلی دانشگاه فرهنگیان در مرحله تكمیل ظرفیت آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ می‌رساند براساس مصوبه جلسه بیستم شورای سنجش و پذیرش دانشجو مورخ ۹۸/۰۷/۰۷ و بنا به درخواست وزارت آموزش و پرورش برای تامین و تربیت بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز آموزشی خود، با توجه به عدم تکمیل ظرفیت در پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان استانهای ایلام، البرز، بوشهر، تهران، سیستان و بلوچستان و خورستان، مقرر گردید تكمیل‌ ظرفیت در برخی كدرشته محل‌های مربوط به استان‌های مذکور برای تحصیل در پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان صورت گیرد.

لذا داوطلبان واجد شرایط در صورت داشتن نمره كل نهایی ۶۵۰۰ و بالاتر (با توجه به كارنامه نتایج علمی اولیه) براساس شرایط و ضوابط مندرج در صفحات ۲ و ۳ «بخش پیوست‌ها» دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ (مندرج در پایگاه اینترنتی این سازمان) و با رعایت نكات ذیل و جداول حاوی اطلاعات رشته محلها (مندرج در ذیل این اطلاعیه) می‌توانند از تاریخ ۹۸/۱۱/۲۷ لغایت ۹۸/۱۲/۰۱ نسبت به ثبت‌نام و تكمیل فرم انتخاب رشته (حداکثر ۲۰ کدرشته محل) در این مرحله از تكمیل ظرفیت اقدام نمایند.

۱-پذیرش دانشجو در این مرحله منحصراً برای پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان و صرفاً براساس شرایط و ضوابط مندرج در صفحه ۲و۳ «بخش پیوستها» دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ خواهد بود.

۲-شیوه پذیرش و گزینش در مرحله تكمیل ظرفیت، همانند رشته‌های متمركز با شرایط خاص در آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ انجام خواهد شد. 

۳-پذیرفته‌شدگان آزمون سراسری در هریك از كد رشته‌های تحصیلی دارای :
بورسیه و یا شرایط خاص كه به دستگاه‌های اجرایی تعهد خدمت دارند و همچنین پذیرفته‌شدگان رشته‌های تحصیلی دانشگاه‌های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی كه متعهد خدمت وزارت آموزش و پرورش هستند مجاز ثبت‌نام و شركت در گزینش رشته‌های تحصیلی این مرحله از تكمیل ظرفیت نمی‌باشند.  

۴-داوطلبانی كه قبلاً دریكی از كد رشته محل‌های دانشگاه‌ فرهنگیان و یا دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی به آموزش و پرورش معرفی شده‌اند ولی  به علت موارد (پزشكی، معدل و سن) واجد شرایط نبودند. مجاز به ثبت‌نام و شركت در مرحله (تكمیل ظرفیت) نمی‌باشند. از این گروه از داوطلبان درشهریورماه سال جاری به علت نداشتن شرایط، مصاحبه اختصاصی بعمل نیامده است.  

بیشتر بخوانید :

هیچ وقت دیر نیست!

فردا؛ آخرین مهلت ثبت‌نام در کنکور سراسری ۹۹

ثبت‌نام متقاضیان امریه سربازی آغاز شد

۵-داوطلبانی‌كه از آنان مصاحبه اختصاصی به عمل آمده و دلیل مردودی آنان، فقط نداشتن حد نصاب لازم در مصاحبه  اختصاصی بوده، مجاز به انتخاب رشته مجدد در این مرحله (تكمیل ظرفیت) خواهند بود. 

۶-از معرفی‌شدگانی مصاحبه اختصاصی به عمل خواهد آمد كه دارای كلیه شرایط وضوابط اختصاصی رشته‌های مورد نیاز آموزش و پرورش «بخش پیوست‌ها» دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ و اطلاعیه‌های اصلاحی بعدی مندرج در پایگاه اینترنتی این ‌سازمان‌ (كسب نمره علمی كل۶۵۰۰ و بالاتر در زیرگروه گروه آزمایشی مربوط برای مجاز شدن برای انتخاب رشته، داشتن حداقل معدل كل ۱۴ در دوره متوسطه ی دوم (معدل سه پایه اول، دوم و سوم)،

برخورداری از سلامت كامل تن و روان و شرایط مناسب جسمانی برای حسن انجام وظیفه معلمی، داشتن حداكثر سن ۲۲ سال تمام در بدو ورود به دانشگاه (۷۶/۰۷/۰۱ به بعد) و …) باشند. درغیر این صورت انجام مصاحبه اختصاصی، منتفی خواهد بود. بر این اساس داوطلبانی كه فاقد شرایط اختصاصی آموزش و پرورش بوده و بدون توجه به ضوابط اعلام شده اقدام به انتخاب رشته نمایند از فرآیند مصاحبه  اختصاصی و بررسی صلاحیت های عمومی، حذف خواهند شد. 

تبصره: حداقل معدل و حداكثر سن، تحت هر شرایطی تغییر نخواهد كرد.

۷-دامنه پذیرش و محل خدمت در كلیه كدرشته محل‌های مربوط به مرحله تكمیل ظرفیت منحصراً  براساس دامنه پذیرش و محل خدمت مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته شماره (۲) و اصلاحیه‌های بعدی (مندرج در پایگاه اینترنتی این سازمان) خواهد بود.  

۸-معرفی داوطلب به آموزش وپرورش و متعاقب آن موفقیت درمصاحبه اختصاصی و بررسی صلاحیت‌های عمومی، به منزله قبولی نهایی فرد تلقی نمی‌گردد. بلكه داوطلبان باید علاوه برآن، در گزینش نهائی كه براساس ضوابط، توسط سازمان سنجش آموزش كشور انجام می‌گیرد دارای نمره علمی نهایی در كد رشته محل مورد نظر نیز باشند.

۹-تغییر رشته و گرایش، تغییر محل تحصیل، انتقال، جابه‌جایی و تغییر اولویت انتخابی در بدو ورود و در طول تحصیل تحت هر شرایط مجاز نمی‌باشد.

۱۰-شروع به تحصیل پذیرفته‌شدگان نهایی این مرحله از تكمیل ظرفیت در اولین ترم ممكن (۹۹/۰۷/۰۱) خواهد بود. لذا رعایت شرایط وضوابط مربوط به مقررات نظام وظیفه عمومی برای داوطلبان ذكور، به عهده آنان خواهد بود.

۱۱- درصورت قبولی نهایی داوطلبان در گزینش نهایی كدرشته محل‌های مربوط به این مرحله از تكمیل ظرفیت، قبولی قبلی آنان «لغو» و با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد. بعد از اعلام نتایج تكمیل ظرفیت، انصراف از رشته قبولی جدید جهت تحصیل در رشته قبلی، امكان‌پذیر نخواهد بود.

لذا پذیرفته‌شدگان لازم است برای تکمیل فرم انتخاب رشته و شركت در مراحل گزینش رشته‌های تحصیلی این مرحله دقت كافی مبذول دارند، در غیر این صورت هیچگونه اعتراضی قابل قبول نخواهد بود. 

۱۲-چنانچه فردی با ارائه اطلاعات نادرست پذیرفته شود و یا متعاقب آن مشخص گردد كه شرایط لازم را نداشته است در هر مرحله از ثبت‌نام، تحصیل و یا استخدام آزمایشی و قطعی، قبولی وی لغو می‌گردد و حسب مورد، مكلف به پرداخت خسارت‌های ناشی از آن خواهد بود.

۱۳- مسئولیت عدم رعایت ضوابط عمومی واختصاصی آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ به عهده داوطلب بوده و هیچگونه حقی برای آن ایجاد نمی‌كند.

ضمناً داوطلبان گرامی می‌توانند سؤالات خود را با بخش پاسخگویی اینترنتی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان به نشانی: www.sanjesh.org و یا با شماره‌ تلفن گویای‌:

۴۲۱۶۳ (كد ۰۲۱) در میان بگذارند و از مراجعه حضوری به این سازمان خودداری فرمایند.

 جداول مرحله تكمیل ظرفیت رشته های تحصیلی دانشگاه فرهنگیان سراسری۹۸ فرمت PDF روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

نظرات

ارسال نظر

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic