توجه! برای نظر دادن یا پاسخ به این پست و نیز ایجاد پست توسط خودتان باید عضو سایت بشوید.

alisoleimany
مدیر کل سایت

داوطلبان و دانش آموزان عزیز و گرامی میتوانند کلیه سوالات خود را در زمینه های مختلف آموزشی ، تستی ، روانشناسی و ... در اینجا مطرح نمایند.

* از شما خواهشمندیم از پرسیذدن سوالات تکراری خودداری نمایید. 

حداکثر زمان پاسخگویی به سوالات شما عزیزان : 6 ساعت پس از طرح سوال

با تشکر

علی سلیمانی ( مشاور تحصیلی ) - همشاگردی ( بزرگترین و کاملترین مخزن مطالب علمی کشور )

https7picofilecomfile8254813900output_Ezlo8Tgif

alisoleimany
مدیر کل سایت

داوطلبان و دانش آموزان عزیز و گرامی میتوانند کلیه سوالات خود را در زمینه های مختلف آموزشی ، تستی ، روانشناسی و ... در اینجا مطرح نمایند.

* از شما خواهشمندیم از پرسیذدن سوالات تکراری خودداری نمایید. 

حداکثر زمان پاسخگویی به سوالات شما عزیزان : 6 ساعت پس از طرح سوال

با تشکر

علی سلیمانی ( مشاور تحصیلی ) - همشاگردی ( بزرگترین و کاملترین مخزن مطالب علمی کشور )

https7picofilecomfile8254813900output_Ezlo8Tgif

نوشته ی اصلی توسط alisoleimany
سلام و درود بر شما . دوست عزیز بنده اکثریت را در نظر میگیرم . شما آیا به فکر داوطلبینی که حتی توانایی خرید خود کتاب درسی رو هم ندارند کردید ؟ اصلا گیریم این موسسات عالی کار میکنند اما حال یک سوال ؟ آیا این قیمت های نجومی با کیفیت آنها یکی هست ؟ تعداد این cd ها هم متاسفانه بسیار زیاد هست و واقعا برای مانور دادن بر روی خیلی از مسایل نمیذاره . بنده مخالف شدید این مسایل نیستم و فیلم های کمک آموزشی نیز خود یک نوع ابزار آموزشی هست . اما واقعا برخی در این زمینه دکان باز کرده و فیلم های بی کیفیت و گران قیمت میفروشند .
بنده به عنوان یک کارشناس تحصیلی خیلی هم از ابزار های آموزشی استقبال میکنم اما لطفا این نظرات ئ مقالات بنده را پای مخالفت من با این فیلم ها نگذارید . موفق باشید ...

alirezanaseri548
کاربر عضو شده

سلام آقای سلیمانی ناصری ام احساس میکنم هر چقدر میخونم کمه و همش بهانه میارم واس خودم هدفم دارم ولی مصمم نیستم تو هدفم میخوام بی نهایت تلاش کنم و یکم احساسم کم شده میخوام مثل شما وقتی میرم تو سجده حس خیلی خوبی داشته باشم اصلا زندگیم همش احساس مثبت بشه و تلاش همین دوتا میشه ولی هر چقدر تلاش میکنم و مصمم تر میگم فردا باید تلاشمو بیشتر کنم ولی فردا احساس مبکنم بازم کمه یا اینکه فرقی نکردم با دیروز 

Peyman3
کاربر عضو شده

سلام آقای سلیمانی
من دانش آموز سال چهارم تجربی در اردبیل هستم.از تابستان امسال تا آبان ماه برای کنکور به خوبی مطالعه کردم ولی از آذرماه تا به امروز به خاطر سستی و تنبلی وافزایش حجم دروس مدرسه فقط موفق شدم دروس مدرسه را تا حدی بخوانم ولی یک ماه است که برای خود هدف تعیین کرده و انگیزه زیادی پیدا کردم تا دوباره شروع کنم و تصمیم دارم به زودی مطالعه ام را با برکا آغاز کنم ولی با توجه به فرصت باقیمانده کمی بعید میدانم که موفق شوم به همین دلیل به پشت کنکور ماندن هم فکر میکنم میخواستم نظر شما را در این مورد بدانم که تصمیم من در رابطه با پشت کنکور ماندن درست است؟؟(البته از پشت کنکور ماندن هم نمیترسم)
درضمن من  از لحاظ علمی دانش آموز خوبی هستم  کلاس کنکور  هم به خاطر وضعیت مالی وهمچنین عدم اعتقاد به این کلاس ها شرکت نمیکنم و میخواهم در کنکور رتبه زیر 5000 بیاورم. 

alisoleimany
مدیر کل سایت

سلام آقای سلیمانی ناصری ام احساس میکنم هر چقدر میخونم کمه و همش بهانه میارم واس خودم هدفم دارم ولی مصمم نیستم تو هدفم میخوام بی نهایت تلاش کنم و یکم احساسم کم شده میخوام مثل شما وقتی میرم تو سجده حس خیلی خوبی داشته باشم اصلا زندگیم همش احساس مثبت بشه و تلاش همین دوتا میشه ولی هر چقدر تلاش میکنم و مصمم تر میگم فردا باید تلاشمو بیشتر کنم ولی فردا احساس مبکنم بازم کمه یا اینکه فرقی نکردم با دیروز نوشته ی اصلی توسط alirezanaseri548
ناصری جان تماس بگیر

alisoleimany
مدیر کل سایت

سلام آقای سلیمانی
من دانش آموز سال چهارم تجربی در اردبیل هستم.از تابستان امسال تا آبان ماه برای کنکور به خوبی مطالعه کردم ولی از آذرماه تا به امروز به خاطر سستی و تنبلی وافزایش حجم دروس مدرسه فقط موفق شدم دروس مدرسه را تا حدی بخوانم ولی یک ماه است که برای خود هدف تعیین کرده و انگیزه زیادی پیدا کردم تا دوباره شروع کنم و تصمیم دارم به زودی مطالعه ام را با برکا آغاز کنم ولی با توجه به فرصت باقیمانده کمی بعید میدانم که موفق شوم به همین دلیل به پشت کنکور ماندن هم فکر میکنم میخواستم نظر شما را در این مورد بدانم که تصمیم من در رابطه با پشت کنکور ماندن درست است؟؟(البته از پشت کنکور ماندن هم نمیترسم)
درضمن من  از لحاظ علمی دانش آموز خوبی هستم  کلاس کنکور  هم به خاطر وضعیت مالی وهمچنین عدم اعتقاد به این کلاس ها شرکت نمیکنم و میخواهم در کنکور رتبه زیر 5000 بیاورم. 
نوشته ی اصلی توسط Peyman3
سلام و عرض ادب . داوطلب گرامی شما وقت کافی برای موفقیت دارید . حتما فایل صوتی زیر را گوش کنید :
http://www.sanjeshy.ir/333959-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C/1289715-%D9%81%D8%A7...
و طبق برنامه ما پیش بروید . وقت کافی تا کنکور دارید .ما تا کنکور همراه شما هستیم.

rezasg78
کاربر عضو شده

با سلام درمورد درس ادبیات این در س باید موضوعی خونده بشه؟ در برنامه برکا ۹۶ به این موضوع توجه شده؟ دراین برنامه فرصت فصل ۴شیمی ۲ هم کمه به نظرم،البته شما استادید.

آمار و اطلاعات

در حال حاضر 126 کاربر آنلاین می باشند. تعداد 0 عضو و 126 مهمان

مباحث: 562 , ارسال ها: 677 , تالار ها: 28
بازدید امروز: 8214 , بازدید دیروز: 9291 , بازدید کل: 5391751