این آهنگ فوق العادسسسسسسسسسسسسسس........... حتما دانلود کن

15 نظر براي اين پست ارسال شده است:

reza700 2 سال پیش

ممنون sadaf فوق العاده بود

alisoleimany 2 سال پیش

جناب علیرضا قربانی خواننده قابل قبول و خوبی هستند . درود بر ایشان

sadaf123 2 سال پیش

بله استاد آقای قربانی عالی خوندن ولی من درگیر شعرش شدم.......... وقتی گریبان عدم با دست خلقت می درید وقتی ابد چشم تو را پیش از ازل می آفرید وقتی زمین ناز تو را در آسمانها می کشید وقتی عطش طعم تو را با اشکهایم می چشید من عاشق چشمت شدم ، نه عقل بود و نه دلی چیزی نمیدانم از این دیوانگی و عاقلی یک آن شد این عاشق شدن دنیا همان یک لحظه بود آندم که چشمانت مرا از عمق چشمانم ربود وقتی که من عاشق شدم شیطان به نامم سجده کرد آدم زمینی تر شد و عالم به آدم سجده کرد من بودم و چشمان تو ، نه آتشی و نه گِلی چیزی نمیدانم از این دیوانگی و عاقلی من عاشق چشمت شدم شاید کمی هم بیشتر چیز ر آنسوی یقین شاید کمی هم کیش تر آغاز و ختم ماجرا لمس تماشای تو بود دیگر فقط تصویر من در مردمکهای تو بود من عاشق چشمت شدم... بخدا فوق العادس

hossein01 2 سال پیش

آخه اینا چیه گوش میدید خداییش؟؟

mahdi1394 2 سال پیش

خوب بود صدف جوون. ممنون

alisoleimany 2 سال پیش

آقا حسین میشه بگی چرا ؟این موسیقی مشکلش چیه ؟

hossein01 2 سال پیش

هیچی. من گفتم مشکل داره؟؟گفتم چرا گوش میدید؟؟

alisoleimany 2 سال پیش

آخه اکثر بچه ها پاپ گوش میدن . موسیقی پاپ موسیقی خوبی هست اما انرژی اون فیزیکی و زود گذر هست . مثل تماشای بازی فوتبال پر هیجان و خوب . ولی موسیقی سنتی انسان رو به درون خودش میبره . درون گراست .برای استرس واقعا سنتی عالیه

hossein01 2 سال پیش

با احترام به همه ی بچه ها و اعقایدشون موسیقی که بدون محتوا و بار معنایی باشه عملا وقت تلف کردن. من که خودم فقط رپ گوش میدم البته نه هر رپی.

sadaf123 2 سال پیش

آقای hossein01_من تعریف شما رو از محتوا وبار معنایی این موسیقی وشعرش نمیدونم....ولی میدونم که این شعر در اوج معنا سروده شده ،میدونم که با تمام عشق به خدا وخلقت سروده شده ...در این شعر شاعر عشق رو عصاره روح آدمی وعشق به خدا رو کامل ترین وبالاترین دزجه عاشقی میدونه........تو این موسیقی که آقای علیرضا قربانی خوندن وجناب دکتر افشین یدالهی(روانپزشک)سرودن به جرات میتونم بگم میتونی خدا رو لمس کنی...من نه طرفدار سبک خاصی از موسیقی(پاپ،رپ،متال،راک،سنتی و...)هستم ونه خواننده خاصی،من اول به حس شاعر وبعد به خواننده اهمیت میدم......عقیده ی من اینه که شعر و موسیقی باید آدم رو به خدا نزدیک کنه ،ومن تو این موسیقی چیزی جز عشق به خدا ندیدم..........

hossein01 2 سال پیش

صدف خانم اگه واقعا قراراه به خدا نزدیک بشی میتونی صادق(رپر) گوش بدی اون موقع تازه خدا رو میشناسی. حتی توی یکی از آهنگای صادق به اسمه ((شاخص))کسانی که این آهنگو تفسیر کردن به آیاتی از قرآن توی این شعر پی بردن. من از رپ خیلی چیزا یاد گرفتم چیزایی که جهت زندگیمو تغییر داده. امیدوارم یه روزی رپ توی ایران مجاز بشه. یه روز خوب میاد اینو قول میدم.

sadaf123 2 سال پیش

آقا حسین من کی گفتم موسیقی پاپ شما رو به خدا نزدیک نمیکنه؟؟؟؟ خلاصه میگم،من فقط ازتون خواستم عمیقتر به این این آهنگ گوش بدین که در اینصورت به زیبایش پی خواهید برد............

hossein01 2 سال پیش

من نگفتم پاپ گفتم رپ. بعدشم کی گفته پاپ آدمو به خدا نزدیک میکنه؟؟؟پاپ فقط موضوعش عشقای زمینیه که واقعا هم مزخرفه.

alisoleimany 2 سال پیش

بچه های عزیز هر کسی یک سلیقه داره و باید به عقاید هم احترام بذاریم.

sadaf123 2 سال پیش

آقا حسین_ اولاً منظورم از پاپ کلی بود،دوماً چشم بصیرت میخواد،سوماًهمه ی عشقا حتی عشقای زمینی اگه عاشق-عاشق واقعی باشه عشقش آخر به خدا ختم میشه..........