توجه! برای نظر دادن یا پاسخ به این پست و نیز ایجاد پست توسط خودتان باید عضو سایت بشوید.

alisoleimany
مدیر کل سایت

سلام عزیزان.

ما در طرح خشت پنجم ( گام آخر ) سایت همشاگردی واقعا میخوایم سنگ تموم بذاریم.

هر سوال و مشکلی که داشتید اینجا بپرسید در خدمتیم ...

علی سلیمانی

3 نظر براي اين پست ارسال شده است:

elena 2 سال پیش

سلام استاد خسته نباشید .قسمت دانلود برنامه خشت چهارم با موبایل غیر فعال هست و امکان ورود به سایت با پی سی نیست .ممنون میشم اگر راهنماییم کنید .

konkori73 2 سال پیش

سلام استاد خسته نباشید میخواستم بپرسم خلاصه کتاب دین و زندگی 2 رو میشه بزارید..ممنونتون میشم

slash 2 سال پیش

سلام اقای سلیمانی ببخشید میدونم تو فایل صوتی کامل توضیح دادین اما می خواستم بدونم من که یه سری تست دیگه به غیر از کنکورم برنامه ریزی کردم اشکال نداره همون دور دنیا در 4 ساعت گاجو به جای سال 80 تا 93 رو بررسی کنم؟

hossein01
کاربر عضو شده

سلام استاد سلیمانی خسته نباشید
من تازه میخام شروع به خوندن کنم.آیا با کمک شما و اجرای خشت چهارم میتونم یه رتبه ی خوب بیارم؟؟؟رشتم هم تجربی هست.و اینکه برنامه ریزی از 22 فروردین قطعا شروع میشه؟؟لطفا اگه میشه تاخیر نداشته باشه....
و یه سوال از 22 فروردین تا 18 اردیبهشت میشه 4 هفته و توی این 4 هفته برنامه ی خشت چهارم خیلی سنگین و فشرده میشه؟؟آخه خوندن کل پیش و پایه توی چهار هفته قطعا یه کار طاقت فرسا و سخت خواهد بود
ممنون میشم به سوال هام جواب بدید...

1 نظر براي اين پست ارسال شده است:

mm 2 سال پیش

سلام برنامه بصورت روزانه درسایت قرار داده میشه یا یک جا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

alisoleimany
مدیر کل سایت

سلام حجم برنامه که بله کمی سنگین هست چون زمان زیادی نداریم.فراموش نکنید باید ساعات مطالعه هم کمی بیشتر بشه .
شما با برنامه بنده به راحتی میتونید رتبه بسیار خوبی انشالله کسب کنید ( در صورت اجرا ).نگران نباشید. برنامه ریزی انشالله 22 فروردن روپی وب سایت هست

hossein01
کاربر عضو شده

خیلی ممنون از پاسختون استاد
امیدوارم با کمک شما وتلاش خوم یه رتبه ی خوب به دست بیارم
و یه سوال. روزی چند ساعت مطالعه باید داشته باشم تا بتونم این برنامه رو به سرانجام برسونم؟؟
باز هم خیلی ممنون

alisoleimany
مدیر کل سایت

خواهش میکنم. روزانه بین 6 تا 11 ساعت مطالعه مفید

shabomahtab
کاربر عضو شده

هزینه مشاوره خصوصیتون از الان تا کنکور چقدر میشه؟ لطفا اینجا بفرمایید یا خصوصی پیام بدین

yasinmir2
کاربر عضو شده

سلام.من امسال کلاس سوم ریاضی هستم معدل نوبت اولمم 18.33 شد البته فقط به خاطر نمره خیلی بد حسابان (12.75) که سوالاتش واقعا سخت بود و بد تصحیح شد.یه چنتایی سوال داشتم.
1-من خیلی تو خریدن کتابا واسه کنکور سر گردونم آخه شما میگید این کتاب رو بخر ده تایی دیگه میگن این رو بخر خودم میگم اینو بخرم کلا خیلی گیجم چیکار کنم؟
2-سطح من چیه نسبت به معدلم؟
3-من بعضی کتابا رو دوست ندارم.(مثلا نشر الگو یه جوریه)چی کار کنم؟
4-اگه بخوام تو مشاوره شما از اول تابستون تا اول کنکور 95 ثبت نام کنم هزینش چقدر میشه؟برنامه ریزی چه جوری واسم ارسال میشه؟روزانه هست یا هفتگی؟
5-کلا خیلی سردرگمم خوهش می کنم کمکم کنید.(اگه میشه پاسخ رو واسم ایمیل کنید yasinmir555@gmail.com  چون یکم خجالتیم نمیتونم زنگ بزنم ببخشید.)

farinaz
کاربر عضو شده

من سوالامو در سایت g-almپرسیدم اما استاد جوابی دریافت نکردم مجددا اینجا وضعیتمو قرار میدم.سلام و عرض ادب اقای سلیمانی من میخام شروع کنم شروع کردم البته چند روزه ولی ذهنم نامنظمه هدفم فقط و فقط قبولی اتاق عمل شهر خودم اهواز است البته معدل کتبیم پایین و 12/56 است.فارغ التحصیل تجربی هستم منابع جهت شروع دارم هم کامل هم از اساتیذ برتر و هم جمع بندی هستن.من ایتدای سال شروع کردم اما به دلیل سهل انگاری رها کردم و الان میخام ریشه ای شروع کنم تا به هدفم برسم.اما سوال اینجاست که این کار ممکنه و میتونم برسم؟و اینکه با این معدل حداکثر برای چه درسایی خودمو اماده کنم.استاد صادقانه نوشتم چون صادقانه شروع کردم امیدوارم این نظر ثبت و توسط استاد عزیز پاسخ داده شود.

hossein01
کاربر عضو شده

سلام استاد خسته نباشید
امکانش هست که روز جمعه برنامه رو در سایت قرار بدید که از شنبه شروع کنیم؟؟؟

ممنون از زحماتتون

zagheh 2 سال پیش

با سلام لطفا برنامه رو یه روز زودتر تو سایت قرار بدین......

zagheh
کاربر عضو شده

استاد خواهش میکنم برنامه رو جمعه قرار بدین.......یکی دو روز زود تر....یه توضیح مختصری هم بدین که روال برنامه چجوریه....ممنون

zagheh
کاربر عضو شده

استاد ببخشید من رشتم ریاضیه...میشه یه منبع خوب برای ریاضی و دیفرانسیل بهم معرفی کنید که جنبه خیلی خوب آموزش داده باشه؟
من تا حالا نخوندم...پایه ام هم زیاد خوب نیست......

daneshvar 2 سال پیش

سلام آقای سلیمانی می خواستم بپرسم شهریه ی پردیس های خود گردان برای پزشکی چقدره ممنون

آمار و اطلاعات

در حال حاضر 68 کاربر آنلاین می باشند. تعداد 0 عضو و 68 مهمان

مباحث: 437 , ارسال ها: 698 , تالار ها: 28
بازدید امروز: 4531 , بازدید دیروز: 9005 , بازدید کل: 5858624