توجه! برای نظر دادن یا پاسخ به این پست و نیز ایجاد پست توسط خودتان باید عضو سایت بشوید.

alisoleimany
مدیر کل سایت

دانش آموزان و داوطلبان گرامی شما میتوانید سوالات مختلف مشاوره ای خود را در این قسمت از ما بپرسید.

حداکثر زمان پاسخگویی : 10 ساعت بعد از طرح سوال

www.alisoleimany.ir

www.sanjeshy.ir
09394085800 - 09206918996

2 نظر براي اين پست ارسال شده است:

behroz 2 سال پیش

سلام استاد جوابی نمیدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

behroz 2 سال پیش

ممنون میشم پاسخ بدید ب جوابتون خیلی نیاز دارم سلام اقای سلیمانی من دیپلمه ی سال 86هستم .خاستم درکنکور 95 شرکت کنم که متوجه شدم تاثیر معدل بصورت مستقیمه و من معدل 15 دارم با نمره های :فیزیک12- ریاضی 16-زیست16-شیمی18-ادبیات 14.5-زبان فارسی12-زبان 19-دینی12-عربی15.5 خیلی ها میگن تاثیر معدل ممکنه ب 35درصد هم برسه وطبق امار وارقامی ک تو سایت تخمین قلم چی بچه ها میدن خیلی ها با معدل بالا نتیجه خیلی بهتری گرفتن و درصورتی ک معدل بد رتبشونو خراب کرده . الان ی راهنمایی خاستم استاد:ب نظرتون امسال دیپلم مجدد در رشته ی ریاضی بگیرم و درسال 96 درکنکور تجربی شرکت کنم؟؟ استاد من باید پزشک بشم و راهی جزاین ندارم و میدونم سنم خیلی بالاست و کنکور هم گفتن سال 97 برداشته میشود.الان بااین سن بالا واین معدل پایین و تاثیر مستقیم معدل و احتمال بالارفتن تاثیر و برداشته شدن کنکور در97،بهترین راه برای رسیدن ب هدفم برای من چیه؟؟؟؟؟ حذف نظر استاد درمورد اون شاگردتون هم ک بامعدل9رتبه هزار شدن میتونم بدونم چه درصدهایی رو درکنکور زدن؟ ممنون

golbang
مدیر سایت

سلام استاد سلیمانی
ببخشید برای ادبیات فارسی کتاب آموزش و تست چی معرفی میکنید ؟
ممنونم

alisoleimany
مدیر کل سایت

سلام استاد سلیمانی
ببخشید برای ادبیات فارسی کتاب آموزش و تست چی معرفی میکنید ؟
ممنونم
نوشته ی اصلی توسط golbang
سلام بر شما .
کتاب آموزش پنج گنج مهر و ماه و تست گاج یا خیلی سبز

golbang
مدیر سایت

ممنونم استاد .
زمین شناسی چی ؟

alisoleimany
مدیر کل سایت

خواهش میکنم .
کتاب انتشارات خیلی سبز / نشر دریافت
نشر برد و مهر و ماه جمع بندی مناسب است .

alisoleimany
مدیر کل سایت

httpwwwuploodernetimgimage71b7e5b8a9d897a8e55639d4ca93572c98output_LdyBc8gif

alisoleimany
مدیر کل سایت

با سلام متولدین 74/4که در بزرگسالان درس میخوانند و خرداد۹۴فارق التحصیل پیش دانشگاهی میشوند کد نظام وظیفه را چند بزنند؟ باتشکرنوشته ی اصلی توسط mehran7423
سلام . ثبت نام کنکور که تمام شد ...
شما ثبت نام کرده اید؟

alisoleimany
مدیر کل سایت

سلام.بله میخواستم اگه کدو اشتباه زدم هفدهم که زمان ویرایش است کد رو عوض کنم.باتشکرنوشته ی اصلی توسط mehran7423
سلام .با بنده تماس بگیر

alisoleimany
مدیر کل سایت

سلام.راستی یادم نبود بگم معافیت تحصیلی هم تا سال نودوهشت بهم دادن .کد پنج و زدم درسته؟نوشته ی اصلی توسط mehran7423
سلام چون شما دارای معافیت تحصیلی هستی و در مدرسه بزرگسالان در حال تحصیل  لذا کد 5 رو باید بزنی

shabomahtab
کاربر عضو شده

سلام استاد. من واسه ادبیات کتاب مهروماه جامع چاپ 92 رو دارم...مال ساله 92 بود که کنکور دادم و خودم استفاده کردم..منتهی خیلی خط خطیش کردم و در نتیجه در نشان دار کردن تست ها و خواندن مطالب اشکال ایجاد میشه. حالا میخوام بپرسم توصیه شما چیه؟ با همین کتاب ادامه بدم یا یه کتاب جدید بگیرم؟ اگه جوابتون مثبته، چه کتابی بگیرم که بشه تو این وقت باقی مونده همه تست ها و مطالبشو بخونم و کار کنم و کارم ناقص نباشه؟ مرسی لطفا با نظرتون ذهنمون رو روشن کنید

alisoleimany
مدیر کل سایت

سلام شما میتونید از همون کتاب استفاده کنید . البته کتاب گاج برای تست هوبه ولی مهر و ماه آموزشش کاملتره فوقش میتونید از کتابهای زرد مهر و ماه استفاده کنید

آمار و اطلاعات

در حال حاضر 31 کاربر آنلاین می باشند. تعداد 0 عضو و 31 مهمان

مباحث: 517 , ارسال ها: 644 , تالار ها: 28
بازدید امروز: 4221 , بازدید دیروز: 6410 , بازدید کل: 4449925