توجه! برای نظر دادن یا پاسخ به این پست و نیز ایجاد پست توسط خودتان باید عضو سایت بشوید.

sabzi
مشاور تحصیلی

سلام بر شما دانش آموزان گرامی .

شما عزیزان میتوانید سوالات روانشناسی خود را در این انجمن مطرح نمایید.

با تشکر :

استاد مهدی سبزی

تلفن : 09106529858 

httpwwwuploodernetimgimage870e8f8b87e4d4560b0f0b7694140ecf3foutput_lYBZiRgif

RezaGolami
کاربر عضو شده

سلام و خدا قوت
سوالی از جناب سبزی داشتم: ضمیر ناخودآگاه تا چه حدی بر موفقیت تاثیر دارد؟ برای موفقیت باید روی ضمیر خودآگاه کار کنیم یا ناخودآگاه؟

1 نظر براي اين پست ارسال شده است:

hoseiny 2 سال پیش

سلام به کنکوری های 95..با اونایی هستم که واس هدفشون ارزش قاعلن..تواین راستا داشتن برنامه ریزی خوب البته باکمک یه مشاور خوب گام اول دررسیدن به موفقیت وهدفتونه.بچه ها من امسال در ازمون 94 شرکت کردم خیلی راضی بودم ...چون پشتوانم یه مشاور عالی بود..استادمهدی سبزی...من زندگیم ازاین روبه اون روشد..چه درسی چه ازلحاظ روانشناسی..با واژه های استرس وناامیدی.و......خداحافظی کنید09106529858...بچه ها پیشنهادمیکنم کهشماهم تماس بگیرید..ومعجزه روببینید..تبلیغ نیست حقیقته....

sabzi
مشاور تحصیلی

ضمیر ناخود آگاه خود را درک کنید،اگر واقعا قصد دارید که در زندگی خود به موفقیت و کامیابی دست پیدا کنید باید بدانید که ذهن ناخودآگاهتان به چه صورت کار میکند و از خود واکنش نشان می دهد. مغز انسان به دو قسمت تقسیم می شود.ناخودآگاه و خودآگاه. ضمیر ناخودآگاه بسیار بزرگ تر و نیرومند تر عمل میکند،و حدود 90%دیگر از واکنشهای ذهنی مارا نیز همین قسمت تحت کنترل خود دارد ،البته اگر بتوانید به طور کامل از ضمیر ناخودآگاه خود استفاده کنید.

RezaGolami
کاربر عضو شده

ضمیر ناخود آگاه خود را درک کنید،اگر واقعا قصد دارید که در زندگی خود به موفقیت و کامیابی دست پیدا کنید باید بدانید که ذهن ناخودآگاهتان به چه صورت کار میکند و از خود واکنش نشان می دهد. مغز انسان به دو قسمت تقسیم می شود.ناخودآگاه و خودآگاه. ضمیر ناخودآگاه بسیار بزرگ تر و نیرومند تر عمل میکند،و حدود 90%دیگر از واکنشهای ذهنی مارا نیز همین قسمت تحت کنترل خود دارد ،البته اگر بتوانید به طور کامل از ضمیر ناخودآگاه خود استفاده کنید.نوشته ی اصلی توسط sabzi
استاد جان
امکان برنامه ریزی این ضمیر مثل ضمیر خودآگاه هست یا خیر؟ و اگر بله روشی رو پیشنهاد بدین.
پس با این حساب ضمیر ناخود آگاهمون مسیر دهنده اصلی هست درسته؟
امواج تتا یا آلفا چه تاثیراتی بر ذهن دارند؟
ممنونم

RezaGolami
کاربر عضو شده

استاد از ضمیر ناخودآگاه برای کنکور چطوری می تونیم بهره کافی رو ببریم؟؟؟
و لطفا در مورد نحوه عملکردش توضیحی مختصری بفرمایید که حداقل آشنایی با این ضمیر هم داته باشیم !
سپاس

sabzi
مشاور تحصیلی

یکی از بهترین تکنیکهایی که از طریق آن میتوانید ضمیر ناخودآگاه خود را برنامه ریزی کنید اینست که موفقیت را در ذهن خود به تصویر بکشید .این کار به شما کمک می‌کند تا بتوانید به صورت خودآگاه جذب چیزهای بشوید که آنها را میخواهید.به این منظور میبایست تصاویری راکه برایتان خوشایند هستند در ذهن خود مجسم کنید.این تجسم هم شامل احساسات شما میشوند و هم افکارتان.شما این قدرت را دارید که افکار خودتان را انتخاب کنید.

RezaGolami
کاربر عضو شده

سلام
استاد بابت پاسختون ممنونم
استاد جان اگر قبول کنید از امروز تا روز کنکور تمامی روش های روانشناسی رو که در طرح گزینه های تست های کنکور به عمل می یاد رو بررسی کنید که همه دوستان بتونند از این بررسی ها استفاده کنند.
سپاس

sabzi
مشاور تحصیلی

با سلام . تا جایی که امکان دارد در خدمتم

RezaGolami
کاربر عضو شده

استاد من منظورم از اینکه اصول روانشناسی رو در مورد تست های کنکور بررسی کنید این بود که تله های تستی ای که توسط طراحان با تکیه بر علم روانشناسی مورد استفاده قرار می دهند رو مورد بررسی قرار بدین که توی این مدت حساس و سرنوشت ساز و از نظری هم خیلی زیبا بتونیم نهایت استفاده رو بکنیم و اشتباهاتمون رو به حداقل برسونیم.
ما خودمون طی سوالاتمون از خدمتتون بپرسیم یا اینکه جنابعالی با یک مقاله یا فایل صوتی توضیح می فرمایین؟
سپاس 

sabzi
مشاور تحصیلی

با سلام دوست عزیزم لطفا با بنده تماس بگیرید09106529858

shabomahtab
کاربر عضو شده

استاد برای نظم خواب و اینکه بتونیم صبح خیلی زود بیدار شیم چه پیشنهادی دارید؟؟؟؟ کامل بگید

1 نظر براي اين پست ارسال شده است:

hoseiny 2 سال پیش

سلام بچه ها...حتما سوالات روانشناسی خودتون رو از استادسبزی بپرسید...پیشنهادمیکنم که حتما تماس بگیرید...تماس بگیرید واثرات بعدشو خواهید دید..استادمهدی سبزی 09106529858...بچه حتما تماس بگیرید...

آمار و اطلاعات

در حال حاضر 38 کاربر آنلاین می باشند. تعداد 0 عضو و 38 مهمان

مباحث: 560 , ارسال ها: 670 , تالار ها: 28
بازدید امروز: 7682 , بازدید دیروز: 8188 , بازدید کل: 5364237