توجه! برای نظر دادن یا پاسخ به این پست و نیز ایجاد پست توسط خودتان باید عضو سایت بشوید.

alisoleimany
مدیر کل سایت

( هوالعلیم )

با سلام و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات

با اعلام نتایج آزمون سراسری 1394 و آغاز انتخاب رشته کنکور سوالات زیادی در زمینه انتخاب رشته برای شما سروان گرامی پیش خواهد آمد.نتایج درخشان داوطلبین ما در آزمون های سراسری چند سال اخیر و انتخاب رشته عالی ما طی چند سال گذشته ما را برآن داشت تا در راستای اهداف نظام آموزشی کشور ، بار دیگر خدمتی تازه ارایه دهیم و سوالات گوناگون شما را در زمینه انتخاب رشته بصورت رایگان پاسخگو باشیم.

* دانش آموزان ، مشاورین ، و موسسات مختلف کشور سوالات مشاوره ای خود را در زمینه انتخاب رشته حتما در این تاپیک مطرح تا در اسرع وقت پاسخگو باشیم .

با تشکر : همشاگردی

*

httpwwwuploodernetimgimage573b2dc383189d5cb6028834d1a462fd6centekhab_reshte-_wwwg-almir_-jpg
httpwwwuploodernetimgimage893c67e57ae6a3e4b40b7d5756af8aa30foutput_EYqz05gif

sara103
کاربر عضو شده

سلام بر بهترین استاد و مشاور کنکور ایران .
استاد عزیز دقیقا کی اعلام نتایح میشه ؟؟
محمدی هستم از اصفهان

alisoleimany
مدیر کل سایت

سلام بر بهترین استاد و مشاور کنکور ایران .
استاد عزیز دقیقا کی اعلام نتایح میشه ؟؟
محمدی هستم از اصفهان
نوشته ی اصلی توسط sara103

سلام خانم محمدی عزیز . ممنونم از لطفتون

دکتر خدایی رئیس  سازمان سنجش آموزش کشور در نشست خبری روز دوشنبه 29 تیرماه از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری سال ۹۴ در ساعت ۱۸ سه شنبه ۳۰ تیرماه سال جاری خبر داد...

معاون وزیر علوم تحقیقات و فناوری مهلت انتخاب رشته برای داوطلبان مجاز را از ۵ مردادماه لغایت  ۱۰ مرداد عنوان کردند .
آزمون سراسری سال ۹۴ در روزهای ۲۱ و ۲۲ خرداد ماه در ۳۶۵ شهرستان و ۱۷ کشور خارجی برگزار شد که تعداد ۷۹۵ هزار و ۶۷۷ داوطلب در این آزمون شرکت داشته اند
نتایج نهایی ازمون سراسری سال 1394 نیمه دوم شهریور ماه سال جاری اعلام خواهد شد

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

rooya
کاربر عضو شده

سلام اقای سلیمانی عزیز میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم من از سنندج مزاحم میشم .امروز که نتیجه ها اومد اصلا راضی نبود یعنی افتضاح بود حالا میخوام ازتون کمک بگیرم ببینم با این رتبه ها میشه پرستاری یه شهری قبول شدوحتی ما بقی رشته های پبرا پزشکی که اگه نمیشه از همین فردا جدی شروع کنم واسه سال اینده چون فقط رشته های پیرا پزشکی رو دوس دارم.ممنون میشم راهنماییم کنید.
رتبه زیر گروه یک 38376
ورتبه کل در سهمی  40027
شرمنده اگه طولانی شد منتظر راهنماییتون هستم.ممنون

alisoleimany
مدیر کل سایت

سلام اقای سلیمانی عزیز میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم من از سنندج مزاحم میشم .امروز که نتیجه ها اومد اصلا راضی نبود یعنی افتضاح بود حالا میخوام ازتون کمک بگیرم ببینم با این رتبه ها میشه پرستاری یه شهری قبول شدوحتی ما بقی رشته های پبرا پزشکی که اگه نمیشه از همین فردا جدی شروع کنم واسه سال اینده چون فقط رشته های پیرا پزشکی رو دوس دارم.ممنون میشم راهنماییم کنید.
رتبه زیر گروه یک 38376
ورتبه کل در سهمی  40027
شرمنده اگه طولانی شد منتظر راهنماییتون هستم.ممنون

نوشته ی اصلی توسط rooya
سلام بعید میدونم روزانه بیارید. آزاد احتمالش هست

rooya
کاربر عضو شده

استاد ممنون از پاسخگوییتون پس اگه امسال انتخاب رشته نکنم واسه سال اینه مشکلی پیش نمیاد
بازم یه دنیا ازتون ممنونم

alisoleimany
مدیر کل سایت

استاد ممنون از پاسخگوییتون پس اگه امسال انتخاب رشته نکنم واسه سال اینه مشکلی پیش نمیاد
بازم یه دنیا ازتون ممنونم
نوشته ی اصلی توسط rooya
lمشکلی نیست انشالله

1 نظر براي اين پست ارسال شده است:

masoud96 2 سال پیش

سلام اگه میشه یه فایل صوتی دریاره انتخاب رشته و سوالاتی که برای یه داوطلب پیش میاد بذارین با تشکر

iran98
کاربر عضو شده

سلام استاد واقعا ازتون معذرت میخوام که تمام زحمت های ما افتاده رو دوش شما
استاد با 50000 منطقه میشه پرستاری آزاد قبول شد؟؟
سپاس از همراهی بی وقفه شما استاد گرامی

1 نظر براي اين پست ارسال شده است:

alisoleimany 2 سال پیش

سلام بر شما. حتمال قبولی به شما میدم .

daneshvar
کاربر عضو شده

من با معدل13/68شدم8000میشه بگید خانم درصدای خانم همت را بنویسید خیلی ضروریه

shabomahtab
کاربر عضو شده

سلام..آقای سلیمانی بنده بومی استان ایلام هستم.چندتا سوال داشتم.
1.اول اینکه از نظر نظام آموزشی و از نظر شرایط دانشگاهی پردیس خودگردان و ظرفیت مازاد علوم پزشکی با هم تفاوت دارند یا نه دقیق مثل همند؟تفاوتاشون رو بگین
2.بنده تو پر کردن پاسخ نامه عمومی دچار اشتباه ستونی شدم و درصدای عمومیم همه شدن زیر 20 درصد و داغون شد اما اختصاصیام که خوب بود باعث شد رتبم 6697 منطقه 3 در رشته علوم تجربی بشم.رتبه کشوری هم 30000....حال آیا پردیس خودگردان و یا ظرفیت مازاد میشه جایی قبول بشم هرجا که شد؟؟؟
3.سوال اول رو در ارتباط با سوال 3 پرسیدم که عرض میکنم...بنده به دلیل دو بار قبولی در کنکور روزانه محروم ماداملعمر هستم و با سازمان قبلا تماس گرفتم که آیا میشه به نیت دانشگاه پولی مثل پردیس و آزاد شرکت کنم که گفتن میتونیم این اجازه رو بهتون بدیم.حالا میخواستم بدونم آیا مازاد با پردیس فرقی نداره با توجه به شرایط من؟؟؟
4-سوال آخر اینه که من آیا میتونم دانشگاه پولی درس بخونم با توجه به محرومیتم؟؟؟البته گفتم که سازمان چی گفتن..نظر شما چیه؟؟؟
و اگه نذارن راهی واسه حذف این محرومیت یا حداقل واسه دانشگاه پولی هست؟؟؟
مرسی که واسه ما وقت میذارید..اجرتون با صاحب الزمان

alisoleimany
مدیر کل سایت

من با معدل13/68شدم8000میشه بگید خانم درصدای خانم همت را بنویسید خیلی ضروریه
نوشته ی اصلی توسط daneshvar
سلام .
ادبیات فارسی 86.23
زبان عربی 88/78
دین و زندگی 90
زبان انگلیسی : 74.65
ریاضیات : 89
زیست شناسی : 87.44