توجه! برای نظر دادن یا پاسخ به این پست و نیز ایجاد پست توسط خودتان باید عضو سایت بشوید.

alisoleimany
مدیر کل سایت

داوطلبان و دانش آموزان عزیز و گرامی میتوانند کلیه سوالات خود را در زمینه های مختلف آموزشی ، تستی ، روانشناسی و ... در اینجا مطرح نمایند.

* از شما خواهشمندیم از پرسیذدن سوالات تکراری خودداری نمایید. 

حداکثر زمان پاسخگویی به سوالات شما عزیزان : 6 ساعت پس از طرح سوال

با تشکر

علی سلیمانی ( مشاور تحصیلی ) - همشاگردی ( بزرگترین و کاملترین مخزن مطالب علمی کشور )

3 نظر براي اين پست ارسال شده است:

mmiilad 1 سال پیش

باسلام بنده دانش اموز سال سوم تجربی هستم می خواستم ازتون راهنمایی بگیرم اینکه من همیشه همهی درسها مانند ریاضی و فیزیک وشیمی رو از روی جزوه یا کتاب های اموزشی بخوبی می خونم ولی بعد که بسراغ حل تست و حل تمرین میروم قادر به حل تمارین نمی شوم اگر میشود راهنمایی کنید ممنون

vampire7676 6 ماه پیش

سلام ممنون از سایت و برنامه خوبتون.ببخشید من از کتاب های جامع (درسنامه,تست) استفاده میکنم البته بغیراز زیست که از رو کتاب میخونم.شانسی واسه قبولی توی رشته بزشکی دارم؟؟باتشکر

zahra61276 3 ماه پیش

سلام آقای سلیمانی خسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم توی برنامه فاز زمستان برای درس عربی از کتاب مبتکران ایافیلی دیگه استفاده نمیکنیم؟ چون تو برنامه هفته اول فاز پاییزی مقدمات این کتاب باید خونده میشده

kord1377
کاربر عضو شده

داوطلبان و دانش آموزان عزیز و گرامی میتوانند کلیه سوالات خود را در زمینه های مختلف آموزشی ، تستی ، روانشناسی و ... در اینجا مطرح نمایند.

با تشکر

علی سلیمانی ( مشاور تحصیلی ) - همشاگردی ( بزرگترین و کاملترین مخزن مطالب علمی کشور )

نوشته ی اصلی توسط alisoleimany

سلام آقای سلیمانی عزیز
ببخشید که مزاحمتون میشم
به کمک تون شدیدا نیاز دارم
من دانش آموز چهارم تجربیم،درس خیلی میخونم ولی تو تست زدن مشکل دارم ،استرس خیلی زیادی دارم
اولش واسه پزشکی خودم رو آماده کرده بودم ولی الان دیگه نا امید شدم
تو خونه هم تحت فشارم که باید حتما پزشکی بیاری
میخواستم ببینم میشه کمکم کنید که بتونم پزشکی بیارم؟؟؟
اصلا میتونم پزشکی بیارم یا نه؟؟؟
معدل نهاییم 19.20 و ترازم تو سنجش بین8500 تا 9000
با تشکر

1 نظر براي اين پست ارسال شده است:

rezatayebi 1 سال پیش

سلام خسته نباشید من مدرک کارشناسی اتاق عمل دارم و در حال حاضر سرباز هستم و قصد دارم مجددا کنکور بدم من الان می تونم کسری بگیرم و سربازی رو 16 ماهه تموم کنم با این وجود باید طرح برم اون 9 ماهه باقی مونده تا 24 ماه رو یا خیر؟؟؟ چون شنیدم طرح اجباری میشه اگر کسری سربازی بگیری

alisoleimany
مدیر کل سایت

با سلام و درود . شما برای قبولی هیچ مشکلی ندارید و هنوز زمان کافی حتی برای تک رقمی شدن را دارید.طبق این برنامه دروس را مطالعه ، مرور و تست های مربوطه را حل کنید.اصلا نگران نباشید.

kord1377
کاربر عضو شده

ببخشید کدوم برنامه؟؟
اگر برنامه برکا منظورتون هست فک نکنم بتونم بهش برسم

alisoleimany
مدیر کل سایت

بله.حجم این برنامه واقعا کمه.منظورم برنامه طرح زمستان هست

kord1377
کاربر عضو شده

بله.حجم این برنامه واقعا کمه.منظورم برنامه طرح زمستان هستنوشته ی اصلی توسط alisoleimany

ببخشید زیاد سوال میپرسم
شرایط برنامه انفرادی تون چجوریه؟

alisoleimany
مدیر کل سایت

بله.حجم این برنامه واقعا کمه.منظورم برنامه طرح زمستان هستنوشته ی اصلی توسط alisoleimany

ببخشید زیاد سوال میپرسم
شرایط برنامه انفرادی تون چجوریه؟نوشته ی اصلی توسط kord1377
برای پاسخ به این سوال تماس بگیرید

sheydamdc
کاربر عضو شده

با تشکر

سلام آقای سلیمانی عزیز. اومدم اینجا اعتراف کنم... من فارغ التحصیل هنر هستم. تا الان هیچ درسی رو نخوندم. از دیروز جدی شروع کردم به خوندن. 
سوال : میخواستم بدونم برنامه ی های فاز زمستان شما تمامی مباحث دروس رو پوشش میده که با برنامه های شما پیش برم؟؟؟
خیلی دوست دارم داروسازی قبول بشم. چون در منزل هستم و شاغل هم نیستم می تونم از امروز ساعت مطالعه ام رو به 12ساعت هم برسونم. نمیخوام به روزهایی که از دست دادم فکر کنم... میخوام از این 182روزی که باقی مونده واقعا استفاده کنم.

در پناه حضرت دوست شاد باشید و برقرار

alisoleimany
مدیر کل سایت

با تشکر

سلام آقای سلیمانی عزیز. اومدم اینجا اعتراف کنم... من فارغ التحصیل هنر هستم. تا الان هیچ درسی رو نخوندم. از دیروز جدی شروع کردم به خوندن. 
سوال : میخواستم بدونم برنامه ی های فاز زمستان شما تمامی مباحث دروس رو پوشش میده که با برنامه های شما پیش برم؟؟؟
خیلی دوست دارم داروسازی قبول بشم. چون در منزل هستم و شاغل هم نیستم می تونم از امروز ساعت مطالعه ام رو به 12ساعت هم برسونم. نمیخوام به روزهایی که از دست دادم فکر کنم... میخوام از این 182روزی که باقی مونده واقعا استفاده کنم.

در پناه حضرت دوست شاد باشید و برقرار
نوشته ی اصلی توسط sheydamdc

با سلام و درود بر شما دوست عزیز . برنامه ریزی برکا یکی از بهترین برنامه ریزی های کنکور می باشد . اتین برنامه شامل تمامی مباحث می شود . با ما همراه باشید ...

daniyalu
کاربر عضو شده

سلام آقای سلیمانی , مرسی از برنامه بسیار عالیتون
من فازغ التحصیل رشته تجربی هستم هفته اول برنامه رو اجرا کردم خیلی به موفقیتم در کنکور امیدوار شدم واقعا ممنونم.
- یک موضوع که این اواخر به من استرس وارد میکنه, برنامه ای برای پیش  دو دارید؟
- این برنامه اواسط فروردین ماه تموم میشه برای بعد از فروزدین ماه چه بزنامه دارید؟

خیلی ممنون از سایت بسیار خوبتون

alisoleimany
مدیر کل سایت

سلام آقای سلیمانی , مرسی از برنامه بسیار عالیتون
من فازغ التحصیل رشته تجربی هستم هفته اول برنامه رو اجرا کردم خیلی به موفقیتم در کنکور امیدوار شدم واقعا ممنونم.
- یک موضوع که این اواخر به من استرس وارد میکنه, برنامه ای برای پیش  دو دارید؟
- این برنامه اواسط فروردین ماه تموم میشه برای بعد از فروزدین ماه چه بزنامه دارید؟

خیلی ممنون از سایت بسیار خوبتون

نوشته ی اصلی توسط daniyalu
سلام و درود بر شما . بله ما برنامه ریزی برای پیش 2 داریم اما پیش 2 را متناسب با برنامه مدرسه ها پیش میبریم و تا اردیبهشت بارها کتابها را مرور میکنیم

آمار و اطلاعات

در حال حاضر 30 کاربر آنلاین می باشند. تعداد 1 عضو و 29 مهمان

مباحث: 524 , ارسال ها: 653 , تالار ها: 28
بازدید امروز: 4198 , بازدید دیروز: 9179 , بازدید کل: 4666134