توجه! برای نظر دادن یا پاسخ به این پست و نیز ایجاد پست توسط خودتان باید عضو سایت بشوید.

alisoleimany
مدیر کل سایت

سلام بچه ها . خوبید انشالله ؟

کنکور چطور بود ؟؟

سوالاتش رو چطور ارزیابی کردید ؟؟

به نظرتون رتبه تون چند میشه ؟

سوالاتش نسبت به قبل چطور بود ؟؟؟

هر چه میخواهد دل تنگت بگو ...

4 نظر براي اين پست ارسال شده است:

zahra 2 سال پیش

- عمومی ها آسون بوده (یعنی در هر درس حدود ۱۵سوال خیلی آسون بوده) حتی قرابت ادبیات و متن زبان سخت نبوده. سوالای تشکیلش مثل سنجش عین خطا بود ۲- شیمی سخت بوده و مساله دار(شبیه آزمون سنجش اول) باید فرمول حفظ میبودی مثلا واسه نمونش تو یکی از سوال ها تعداد پیوندهای کربن-کربن و تعداد قلمرو های ۴ تایی رو پرسیده بود. واسه همین باید اول فرمولش رو بلد باشی سال های قبل هم از اینا بود ولی تعداش در این حد نبود که اینقدر رو فرمول ها مانور بدن فرمول گلوکز را خواسته بودند! ۳- فیزیک از پارسال یخورده آسونتر بوده (به جز دینامیک و نوسان) احتمالا فیزیک تجربی ها میگن سخت بشه! ۴-زبان آسون بوده و به معلوم مجهول توجه زیادی شده ۵-ریاضی .....................

zahra 2 سال پیش

خدا کنه برا ما تجربیا هم فردا همین طور باشه.......

HOSSEIN01 2 سال پیش

سلام استاد خسته نباشید.یه سوال داشتم.آیا کسی میتونه سه سال پشت سر هم کنکور بده؟؟یعنی منظورم اینه که بحث سربازی مشکلی ایجاد میکنه؟؟

Nima1995zyn 2 سال پیش

سوالات گروه ریاضی واقعاً آســـــــــــــــــــوووون بود ....بشدت! اما ما تجربیا...

zahra
دستیار مدیر

سلام بچه ها . خوبید انشالله ؟

کنکور چطور بود ؟؟

سوالاتش رو چطور ارزیابی کردید ؟؟

به نظرتون رتبه تون چند میشه ؟

سوالاتش نسبت به قبل چطور بود ؟؟؟

هر چه میخواهد دل تنگت بگو ...

نوشته ی اصلی توسط alisoleimany

سوالات گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی
 دفترچه عمومی
دفترچه اختصاصی
 سوالات گروه آزمایشی علوم انسانی
 دفترچه عمومی
دفترچه اختصاصی
  کلید سوالات آزمون روز یکشنبه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر می‌شود.

zahra
دستیار مدیر

هورررراااااااااااااا.. . بالاخره کنکور ما تجربیاهم تموم شد؛آخجووووووووووووووون.. . .

عمومیاش آسون بود،همه عمومیارو بالای 80 زدم

ولی اختصاصیاش بجز شیمی.. . فک کنم بین 30 تا 60 زده باشم. آقای سلیمانی شیمیش وحشتناک بود،

1 نظر براي اين پست ارسال شده است:

HOSSEIN01 2 سال پیش

خوش به حالت من که خراب کردم بد جور. باید برم سربازی .

alisoleimany
مدیر کل سایت

هورررراااااااااااااا.. . بالاخره کنکور ما تجربیاهم تموم شد؛آخجووووووووووووووون.. . .

عمومیاش آسون بود،همه عمومیارو بالای 80 زدم

ولی اختصاصیاش بجز شیمی.. . فک کنم بین 30 تا 60 زده باشم. آقای سلیمانی شیمیش وحشتناک بود،

نوشته ی اصلی توسط zahra
آفرین عزیزم . احسنت . بچه ها حلال کنید...

HOSSEIN01 2 سال پیش

برای چی حلال کنیم؟؟؟

HOSSEIN01
کاربر عضو شده

استاد جواب ما رو ندادیا؟؟؟

Nima1995zyn
کاربر عضو شده

سلام وخســـــــــــته نباشــــین.
چون سوالات گروه بندی شده بود بررسی که کردم سوالات(گروه تجربی) من واقعاسخت بود هم یکم عمومی هم اختصاصی!!!!

HOSSEIN01
کاربر عضو شده

یکی جواب ما رو بده خداوکیلی دیگه.
من میتونم برای سومین بار کنکور بدم؟؟؟
یا باید برم سربازی؟؟

2 نظر براي اين پست ارسال شده است:

zahra 2 سال پیش

ببین اگه واقعا مستعدی که نری سربازی و بشینی بخونی و... .سال بعد یه رشته عااااااااااااااااااالی قبول شی، فکرکنم تنها راهش اینه که امسال تو یه غیرانتفاعی یا پیام نور یا مجازی ثبت نام کنی، بعد 2ترم مرخصی بگیری،و نرررررررری،و بشینی برای کنکور، اینجوری دگه لازم نیست بری سربازی،

HOSSEIN01 2 سال پیش

خیلی ممنون از پاسخگوییت زهرا خانم

HOSSEIN01
کاربر عضو شده

استاد شما هم یه چیزی بگوووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

alisoleimany
مدیر کل سایت

استاد شما هم یه چیزی بگوووووووووووووووووووووووووووووووووووووو
نوشته ی اصلی توسط HOSSEIN01
سلام عزیزم سوالات چیه ؟؟

messi
پلیس انجمن

هرکی بگه سوالات عمومی اسون بوده هیچی حالیش نیست و احتمال فراوان کنکورشو خراب کرده.سوالات ادبیات بسیار جدید و تنوعی اولیه و زبان زد داشت سوالات قرابت به شدت وقت گیر و سخت  بودن(سخت تر از هر سال)سوالات عربی به شدت سخت و گنگ بودن سوالات دینی اسون بود سوالات زبان اسون بود
زمین متوسط بود
ریاضی به شدت سخت بود
فیزیک متوسط بود
زیست به پیش توجه فراوان شده بود و کمی معقول بود از پارسال
شیمی به نسبت اسون تر بود

zahra 2 سال پیش

دینیش که فووووق العاده نسبت به کنکور سال قبل آسون تر بود، زبانشم ریدینگاش که واقعااااااا ابتدایی بود، گرامر و کلوز تستاشم از اون حدی که فک میکردم آسون تر بود. عربیم سوالای قواعدش و 5،6تا ترجمه اولش آسون بود، متنش یکم گنگ بود ولی 2بار میخوندی میتونستی بزنی... ادبیاتم فقط یکی از قرابتاش یکمک مبهم بنظر میومد، مابقی قرابتاش خوب بود... . زبان فارسیش سخت بود... ولی معنی واژگان و تاریخ ادبیاتش خییییلی آسون بوددددد... .

daneshvar
کاربر عضو شده

آقای سلیمانی سلام
ببخشید من می خواستم بدونم تراز نمرات امتحان نهایی از12000هست یا نه
بعد می خواستم بدونم اگر من که معدلم13/66 دیپلم انسانی بگیرم بهتره یا خیر  اگه می شه زود بهم جواب بدید راستی سال پیش گفتید رتبه ی 1000تجربی شاگردتون بوده که معدلشم پایین بوده می شه درصدا شو بنویسید برام ممنون ازتون

آمار و اطلاعات

در حال حاضر 41 کاربر آنلاین می باشند. تعداد 1 عضو و 40 مهمان

مباحث: 524 , ارسال ها: 653 , تالار ها: 28
بازدید امروز: 4210 , بازدید دیروز: 9179 , بازدید کل: 4666146